Pięciu zagranicznych turystów zostało rannych, gdy ciężarówka z dźwigiem zderzyła się z minivanem w Chonburi

Sri Racha – Pięciu zagranicznych turystów zostało rannych po tym, jak ciężarówka z dźwigiem zderzyła się z minivanem wczoraj, 1 sierpnia 2019 r. Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku w pobliżu skrzyżowania w Nongkham.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzony minivan, aw pobliżu znaleźli ciężarówkę z dźwigiem. Pięciu zagranicznych turystów w minivanie doznało lekkich lub średnich obrażeń. Zabrano ich do miejscowego szpitala. Świadkowie twierdzą, że ciężarówka z dźwigiem skręcała w lewo z bocznej drogi na główną, kiedy zderzyła się z minivanem.

Policja dalej bada przyczynę wypadku i przesłuchuje obu zaangażowanych kierowców.

ZDJĘCIA: Ratunek Peao Yeng Tai Sri Racha (obwodnica 3)

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/