Pięciu zagranicznych turystów zostało rannych, gdy ciężarówka z dźwigiem zderzyła się z minivanem w Chonburi

Sri Racha – Pięciu zagranicznych turystów zostało rannych po tym, jak ciężarówka z dźwigiem zderzyła się z minivanem wczoraj, 1 sierpnia 2019 r. Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku w pobliżu skrzyżowania w Nongkham.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzony minivan, aw pobliżu znaleźli ciężarówkę z dźwigiem. Pięciu zagranicznych turystów w minivanie doznało lekkich lub średnich obrażeń. Zabrano ich do miejscowego szpitala. Świadkowie twierdzą, że ciężarówka z dźwigiem skręcała w lewo z bocznej drogi na główną, kiedy zderzyła się z minivanem.

Policja dalej bada przyczynę wypadku i przesłuchuje obu zaangażowanych kierowców.

ZDJĘCIA: Ratunek Peao Yeng Tai Sri Racha (obwodnica 3)

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/