Czerwona flaga pojawia się na Bali Hai, tropikalna burza Wipha nadal przynosi silny wiatr i deszcz przez kilka następnych dni

Bali Hai Molo-

Dziś rano na molo Bali Hai wywieszono czerwone flagi, aby ostrzec łodzie przed najnowszymi komunikatami Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) dotyczącymi ostrzeżeń pogodowych wydanych dziś rano.

W ogłoszeniu stwierdzono, że burza tropikalna „WIPHA” może spowodować obfite deszcze z pojedynczymi ciężkimi lub bardzo ulewnymi deszczami nad całym krajem. Silne fale na Morzu Andamańskim osiągają 2-4 metry wysokości, aw górnej części Zatoki około 2 metry wysokości, a także obszary z burzami powyżej 4 metrów. Wszystkie statki powinny postępować ostrożnie.

Małe łodzie powinny pozostać na lądzie do 6 sierpnia.

Tymczasem dziś rano na molo Bali Hai czerwona flaga wisi na połowie słupa. Oznacza to, że małe łodzie nie mogą wypływać z molo. Większe łodzie powinny płynąć ostrożnie.

Mieszkańcy obszaru Pattaya są informowani, że silne wiatry i regularne ulewy mogą trwać przez weekend.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/