Thai wygrywa na loterii, używając numeru znalezionego na miejscu śmierci zagranicznego „dużego motocyklisty” w Ban Chang

Wyniki rządowej loterii narodowej ukazały się wczoraj i jak wielu Tajów przysięgało, że się wydarzy, pojawił się niesamowity numer, który był obecny na scenie śmierci zagranicznego Big Bikera i młodej tajlandzkiej barmanki w Ban Chang 23 czerwca 2019 r. .

Dużą sumę wygrywała dla wielu osób dwucyfrowa liczba „58”.

Po śmierci Amerykanina z Ameryki Północnej i tajskiej barmanki w Ban Chang 23 lipca 2019 r. w wielkim wypadku rowerowym, Thaivisa prowadziła historię? powiedział, że miejscowi byli przekonani, że nieodwzajemniony duch zwany „Tua Tai Tua Then” był w pracy. (Kredytowa Wiza Tajska)

Wypadek, w którym zginęli 49-letni Joseph i 19-letni Nadda, wydarzył się w tym samym miejscu, co śmierć innego motocyklisty nieco wcześniej.

W wypadku 23. zwłoki ofiar zakrywały oznakowanie dróg nr 58 i 18 – poinformował Sanook.

Tajowie powiedzieli, że jeden lub oba numery muszą się pojawić, ale większość zagranicznych plakatów zniszczyła całą sugestię duchów i liczb lotto. Myśleli, że to upiorne.

Jeden nazwał Tajlandię „The Hub of Stupidity”, a inny powiedział, że używanie liczb do gry w loterię w ten sposób jest „śmieci i chore”.

Nie wszyscy się zgodzili, ale teraz wielu Tajów wygrało z numerem 58.

Sanook powiedział, że włosy na karku Tajów zjeżyły się, gdy ogłoszono numery loterii stanowej podczas losowania z 1 sierpnia.

Thai's w mediach społecznościowych wykorzystało to wydarzenie, by powiedzieć, że obcokrajowcy, którzy nie wierzyli, że duch działa, teraz się mylili.

ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/