Morświn bezpłetwy znaleziony martwy na plaży Chonburi

Morświn bez płetw znaleziony martwy na plaży Chonburi ZDJĘCIA: DMCR Bangsan –

Morświn bezpłetwy został znaleziony martwy na plaży Bang San wczoraj po południu, 6 sierpnia 2019 r. Urzędnicy z Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) w biurze Chonburi zostali powiadomieni o martwym delfinie i poinformowali lokalną prasę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

DMCR podaje, że młodociany samiec morświna ma 107 centymetrów.

DMCR donosi, że po sekcji zwłok znaleziono na jego ciele zadrapania, a także rany od sprzętu rybackiego. Sekcja zwłok wykazała, że ​​morświn został ostatnio zraniony w wyniku nieznanego uderzenia tępym narzędziem.

Uważa się, że może to być przyczyną śmierci. Trwają jednak dalsze badania.

Pattaya News zauważa, że ​​jest to drugi martwy morświn lub delfin znaleziony w lokalnym rejonie Zatoki Perskiej w ciągu nieco ponad miesiąca. Nasz artykuł na temat poprzedniego incydentu można znaleźć tutaj:

Martwy delfin widziany w pobliżu Koh Larn, uważany za złapany w sieci rybackie

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/