Transgender Laos National aresztowany po skradzieniu złotego naszyjnika indyjskiej turyście

Transgender Laos National aresztowany po skradzieniu złotego naszyjnika indyjskiej turyście

Pattaya –
Transseksualny obywatel Laosu, który w zeszłym tygodniu ukradł złoty naszyjnik indyjskiemu turyście, został aresztowany dziś po południu, 9 sierpnia 2019 roku.

37-letni indyjski turysta, pan Aman Preet Bagga, powiedział policji i The Pattaya News w wywiadzie, który zamieściliśmy na naszym kanale w mediach społecznościowych, że wyszedł na spacer ze znajomymi o 2 w nocy w North Pattaya, kiedy ktoś do nich podszedł przez trzy osoby, które jego zdaniem były transpłciowe.

Dzisiaj pełniący obowiązki szefa policji miasta Pattaya pułkownik Pongpan Wongmaneethet i podpułkownik Piyapong Annsan z Pattaya Tourist Police aresztowali 29-letniego Konkama „Kai” Jantajorna, transpłciowego obywatela Laosu.

Nakaz aresztowania dotyczy „napadu nocnego”.

Podpułkownik Piyapong powiedział The Pattaya News: „Sprawdziliśmy w pobliżu nagrania z kamer CCTV i odkryliśmy, że w sumie jest trzech podejrzanych. Wszyscy trzej są osobami transpłciowymi.

„Dwóch innych podejrzanych to 23-letni Eakkachai 'Face' Kaangkun i 24-letni Eakkapan 'Grace' Pusasai. Wszystkie trzy mają wcześniejsze rejestry karne. ” stwierdził ppłk Piyapong.

„Na tym etapie aresztowaliśmy jednego z nich w pokoju w Pattaya, podczas gdy dwóch innych uciekło”. On kontynuował.

Konkam powiedziała policji, że pracuje w lokalnym barze. Tego dnia (1 sierpnia) jej dwie inne transpłciowe przyjaciółki przekonały ją do udziału w kradzieży złotego naszyjnika od pana Baggi. Według niej dostali po 3,000 bahtów każdy z kradzieży.

Policja prowadzi śledztwo, aby znaleźć dwóch pozostałych podejrzanych, którzy staną przed sądem.

 

#wiadomości z Pattaya #tpnthai

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/