Urzędnicy Pattaya życzą Jej Królewskiej Mości Królowej Matce wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Pattaya –
Władze miasta Pattaya podpisały życzenia dla Jej Królewskiej Mości Królowej Matki Sirikit z okazji rocznicy urodzin Jej Królewskiej Mości, która przypada w ten weekend.

W ratuszu Pattaya podpisaniu przewodniczył burmistrz miasta Pattaya Sontaya Khunpleum.

Urzędnicy podpisali się pod portretem Jej Królewskiej Mości Królowej Matki pod listami z życzeniami, w których życzyli jej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Jej urodziny i Dzień Matki przypadają jutro, 12 sierpnia w Tajlandii.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/