Kierowca motocykla poważnie ranny po kolizji z budową drogi w Pattaya

Pattaya –
Kobieta kierująca motocyklem została poważnie ranna po wpadnięciu w nocy do dziury spowodowanej podziemnej konstrukcji kabla w Central Pattaya.

Kredyt wideo Pattaya News

Ratownicy Sawang Boriboon zostali powiadomieni o wypadku o 8:30 przed centrum handlowym Harbour.

Miejsce wypadku cr. Wiadomości z Pattaya

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć rannego kierowcę, 28-letniego Artitayę Wekwaree, który doznał poważnych obrażeń. Została przewieziona do szpitala Banglamung.

Pani Wekwaree nosiła kask, który chronił ją przed dalszymi obrażeniami.

W pobliżu ekipa ratunkowa znalazła jej uszkodzony motocykl i dziurę, w której prowadzone są prace podziemne pod kable.

Otwór, o którym mowa w incydencie cr. Wiadomości z Pattayi.

34-letni świadek Teerapan Littoe powiedział Pattaya News w wywiadzie, że w tej okolicy doszło do wielu wypadków motocyklowych.

Po tym wypadku na otworze umieszczono żelazną blachę, czekając na jej prawidłowe zamocowanie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/