Kierowca motocykla poważnie ranny po zderzeniu z budową drogi w Pattaya

Pattaya –
Kobieta kierująca motocyklem została poważnie ranna po tym, jak zeszłej nocy wpadła do dziury spowodowanej budową podziemnego kabla w Central Pattaya.

Kredyt wideo The Pattaya News

Ratownicy Sawanga Boriboon zostali powiadomieni o wypadku o godzinie 8:30 przed centrum handlowym Harbour.

Miejsce wypadku kl. Wiadomości z Pattaya

Przybyli na miejsce zastali rannego kierowcę, 28-letniego Artitayę Wekwaree, który odniósł poważne obrażenia. Została przewieziona do szpitala Banglamung.

Pani Wekwaree miała na sobie kask, który chronił ją przed dalszymi obrażeniami.

W pobliżu ekipa ratunkowa znalazła jej uszkodzony motocykl i dziurę w miejscu, w którym trwają prace nad drogą pod kable podziemne.

Omawiana dziura w incydencie cr. Wiadomości z Pattaya.

34-letni świadek Teerapan Littoe powiedział The Pattaya News w wywiadzie, że w tej okolicy było wiele wypadków motocyklowych.

Po tym wypadku blachę żelazną umieszczono na górze otworu, czekając na jej prawidłowe zamocowanie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/