Kierowca motocykla poważnie ranny po kolizji z budową drogi w Pattaya

Pattaya –
Kobieta kierująca motocyklem została poważnie ranna po wpadnięciu w nocy do dziury spowodowanej podziemnej konstrukcji kabla w Central Pattaya.

Kredyt wideo Pattaya News

Ratownicy Sawang Boriboon zostali powiadomieni o wypadku o 8:30 przed centrum handlowym Harbour.

Miejsce wypadku cr. Wiadomości z Pattaya

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć rannego kierowcę, 28-letniego Artitayę Wekwaree, który doznał poważnych obrażeń. Została przewieziona do szpitala Banglamung.

Pani Wekwaree nosiła kask, który chronił ją przed dalszymi obrażeniami.

W pobliżu ekipa ratunkowa znalazła jej uszkodzony motocykl i dziurę w miejscu, w którym trwają prace nad drogą pod kable podziemne.

Otwór, o którym mowa w incydencie cr. Wiadomości z Pattayi.

34-letni świadek Teerapan Littoe powiedział Pattaya News w wywiadzie, że w tej okolicy doszło do wielu wypadków motocyklowych.

Po tym wypadku na otworze umieszczono żelazną blachę, czekając na jej prawidłowe zamocowanie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/