Zepsuta fontanna i uszkodzona promenada na molo Bali Hai zostaną wkrótce całkowicie naprawione?

Pattaya –


The Pattaya Deputy Mayor has followed up on the broken fountain and boardwalk at the Bali Hai Pier this afternoon.

W zeszłym miesiącu lokalni mieszkańcy Pattaya skarżyli się The Pattaya News na uszkodzoną fontannę i promenadę przy molo Bali Hai w południowej części Pattaya.

Dzisiaj, 14 sierpnia 2019 r., urzędnicy pod przewodnictwem zastępcy burmistrza Pattaya Pattany Boonsawat przeprowadzili inspekcję obszaru wokół molo Bali Hai. Urzędnicy wezwali miejskich wykonawców, aby pospieszyli z naprawami w okolicy.

Zastępca burmistrza Pattana powiedział dziś po południu Pattaya News: „Dwa dni temu wykonawcy miejscy sprawdzili fontannę. Odkryli, że fontanna nadal działa”.

„Jednak w układzie elektrycznym są dwa punkty, w których występuje skrót elektryczny. Wokół fontanny zostanie również zainstalowany żelazny płot i łańcuch, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom”. On kontynuował.

„Uważa się, że naprawy zostaną zakończone, a obszar wkrótce wróci do normy”. Zastępca burmistrza powiedział Pattaya News.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/