Zepsuta fontanna i uszkodzona promenada na Bali Hai Pier zostaną wkrótce całkowicie naprawione

Pattaya –


Zastępca burmistrza Pattaya śledził dziś po południu pękniętą fontannę i promenadę na molo Bali Hai.

W zeszłym miesiącu lokalni mieszkańcy Pattaya skarżyli się na uszkodzoną fontannę i promenadę na molo Bali Hai w południowej Pattaya do The Pattaya News.

Dzisiaj, 14 sierpnia 2019 r., urzędnicy pod przewodnictwem zastępcy burmistrza Pattayi Pattany Boonsawat dokonali inspekcji obszaru wokół molo Bali Hai. Urzędnicy zaapelowali do miejskich wykonawców o przyspieszenie prac remontowych w tym rejonie.

Zastępca burmistrza Pattana powiedział dziś po południu The Pattaya News: „Dwa dni temu wykonawcy miejscy sprawdzili fontannę. Odkryli, że fontanna nadal działa”.

„Są jednak dwa punkty w systemie elektrycznym, w których występuje zwarcie elektryczne. Wokół fontanny zostanie również zainstalowane żelazne ogrodzenie i łańcuch, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom”. On kontynuował.

„Uważa się, że remont zostanie zakończony, a teren wkrótce wróci do normy”. Zastępca burmistrza powiedział The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/