Nastolatek uratowany po próbie skoku z lotniczego chodnika dla pieszych w Pattaya

Pattaya-

Ratownicy i Pattaya News zostali powiadomieni o incydencie na chodniku dla pieszych w Pattaya późnym popołudniem, 14 sierpnia 2019 r.

Przybyli na miejsce i odkryli, że lokalni mieszkańcy zatrzymali nastolatkę skaczącą z chodnika na autostradę poniżej.

Nastolatek krzyczał i mówił po tajsku „Nikt mnie nie kocha”. Ratownicy związali ją na miejscu zdarzenia, ponieważ obawiali się, że ponownie spróbuje skoczyć lub uciec.

45-letni Praison Wongjoo, producent mebli, który jako pierwszy pomógł nastolatkowi, powiedział Pattaya News: „Widziałem, jak nastolatek płakał i usiadł na chodniku dla pieszych nad autostradą”.

„Bałem się, że zeskoczy. Więc mój przyjaciel i ja sprowadziliśmy ją z chodnika na ziemię. On kontynuował.

Została zabrana do lokalnego szpitala w celu uzyskania porady, monitorowania i pomocy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/