Porywacz złota na motocyklu aresztowany w Chonburi

Złodziej złota na motocyklu aresztowany w Chonburi, Banglamung –

Porywacz złota na motocyklu w Nongplalai został wczoraj aresztowany w Południowej Pattaya. Aresztowaniem kierowali policja Banglamung, inspektor śledczy podpułkownik Kanchit Teanjam i podinspektor śledczy kpt. Jakkrit Jantakam.

Aresztowali podejrzanego, 22-letniego Thammasarta Kokaewa. Policja skonfiskowała złoty naszyjnik o wartości około 10,000 22 bahtów. Ofiarą jest XNUMX-letni Wimonrat Sukpong, który jest sprzedawcą na lokalnym targu.

Podpułkownik Kanchit powiedział Pattaya News: „9 sierpnia podejrzana jechała na motocyklu i śledziła ofiarę, która również jeździła własnym motocyklem”.

„Podejrzany chwycił złoty naszyjnik i odjechał. Sprawdziliśmy nagrania z kamer CCTV i zidentyfikowaliśmy podejrzanego, zanim go aresztowaliśmy”. On kontynuował.

Podejrzany został oskarżony o kradzież i jest przetrzymywany przez policję w Pattaya.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/