Porywacz złota na motocyklu aresztowany w Chonburi

Porywacz złota na motocyklu aresztowany w Chonburi, Banglamung –

Porywacz złota na motocyklu w Nongplalai został wczoraj aresztowany w południowej Pattaya. Aresztowaniem kierowali policjanci z Banglamung, inspektor śledczy podpułkownik Kanchit Teanjam i podinspektor śledczy kpt. Jakkrit Jantakam.

Aresztowali podejrzanego, 22-letniego Thammasarta Kokaewa. Policja przejęła złoty naszyjnik o wartości około 10,000 22 bahtów. Ofiarą jest XNUMX-letni Wimonrat Sukpong, który jest sprzedawcą na lokalnym rynku.

Podpułkownik Kanchit powiedział The Pattaya News: „9 sierpnia podejrzany jechał motocyklem i śledził ofiarę, która również prowadziła własny motocykl”.

„Podejrzany wyrwał złoty naszyjnik i odjechał. Sprawdziliśmy nagrania z kamer CCTV i zidentyfikowaliśmy podejrzanego, zanim go aresztowaliśmy”. On kontynuował.

Podejrzany został oskarżony o kradzież i jest przetrzymywany przez policję w Pattaya.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/