Pattaya zorganizuje na plaży charytatywny bieg Dolphin

Pattaya zorganizuje na plaży charytatywny bieg Dolphin

Pattaya –


Bieg charytatywny YWCA Bangkok-Pattaya Center odbędzie się 8 września 2019 r. na plaży Jomtien.

Prezes YWCA Bangkok-Pattaya Centre, pani Praichit Jaetapai, powiedziała The Pattaya News, że przygotowują wydarzenie, które jest już gotowe w 80%.

Pieniądze z wydarzenia zostaną przekazane biednym ludziom w społeczności oraz wsparciu działań YWCA.

Wszystkie bilety dla uczestników biegu zostały wyprzedane. Można jednak również przekazać datki na rzecz szpitala Queen Sirikit, kupując tematyczne „buffy” z delfinami (wielofunkcyjne nakrycia głowy).

Do kupienia jest tylko 2,000 buffów, które można znaleźć na stronie Facebooka „Loma bieg charytatywny na plaży 2019”.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/