Pattaya zorganizuje wybieg dla delfinów na plaży?

Pattaya zorganizuje wybieg dla delfinów na plaży?

Pattaya –


Bieg charytatywny YWCA Bangkok-Pattaya Center ma się odbyć na plaży Jomtien 8 września 2019 roku.

Prezes YWCA Bangkok-Pattaya Center, pani Praichit Jaetapai, powiedziała The Pattaya News, że przygotowują wydarzenie, które jest już w 80% gotowe.

Pieniądze z imprezy zostaną przekazane ubogim ludziom w społeczności oraz na wsparcie działań YWCA.

Wszystkie bilety uczestników biegu zostały wyprzedane. Jednak ludzie mogą również przekazać darowiznę na rzecz szpitala Queen Sirikit, kupując tematyczne „buffy” (wielofunkcyjne nakrycia głowy).

Do kupienia jest tylko 2,000 premii i można je znaleźć na stronie Facebooka „Loma biegnij charytatywnie na plaży 2019”.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/