Dochodzenie rozpoczęło się, gdy uczeń został zaatakowany w szkole w Pattaya

Dochodzenie rozpoczęło się, gdy uczeń został zaatakowany w szkole w Pattaya

Pattaya –
Dochodzenie jest prowadzone po tym, jak w zeszłym tygodniu w szkole w Pattaya siedmioletnia uczennica została uderzona kijem w głowę.

Uczennica Prathom Suksa 2 o imieniu „Jaja” była zdenerwowana, gdy wróciła do domu ze szkoły.

Jej oczy puchły, a jej 26-letnia matka Nutchanart zabrała ją do szpitala, zanim zgłosiła incydent na policję.

Nauczyciel, 48-letni Naruemon Pattanachai, przeprosił rodziców dziewczynki po tym, jak incydent wyszedł na jaw w mediach społecznościowych.

Nauczycielka powiedziała rodzicom dziewczynki, że dziewczyna została uderzona, ponieważ powoli rachowała w matematyce.

Dyrektor szkoły twierdzi, że powołali komisję do zbadania tej sprawy.

Tajskie media społecznościowe były zaciekawione tą kwestią, a wielu komentatorów stwierdziło, że chociaż bicie uczniów jest niezgodne z prawem, jest to powszechne w tajskich szkołach.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/