Kierowca motocykla zmarł po zderzeniu z kamieniem milowym w Banglamung

Banglamung – Dziś rano na miejscu zginął kierowca motocykla po zderzeniu z kamieniem milowym w Nongprue.

Podpułkownik Noppadon Raksawaong z policji w Nongprue został powiadomiony o wypadku w Soi Siam Country Club 3 o 3:XNUMX dzisiejszego ranka. Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzony motocykl na drodze.

W pobliżu znaleźli ciało kierowcy motocykla, którego później zidentyfikowano jako 27-letniego Tanawata Wiwatcharta. Pobliski kamień milowy również został poważnie uszkodzony.

Na tym etapie policja przypuszczała, że ​​kierowca motocykla przy dużej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z kamieniem milowym.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia przyczyny wypadku.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/