Kierowca motocykla ginie po zderzeniu z kamieniem milowym w Banglamung

Banglamung – Kierowca motocykla zginął na miejscu zdarzenia po zderzeniu z kamieniem milowym w Nongprue wczesnym rankiem.

Podpułkownik Noppadon Raksawaong z policji w Nongprue został powiadomiony o wypadku w Soi Siam Country Club 3 dziś rano o 3 nad ranem. Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl na drodze.

W pobliżu znaleźli ciało kierowcy motocykla, który później został zidentyfikowany jako 27-letni Tanawat Wiwatchart. Pobliski kamień milowy również został poważnie uszkodzony.

Na tym etapie policja uważała, że ​​kierowca motocykla stracił kontrolę nad swoim pojazdem przy dużej prędkości i zderzył się z kamieniem milowym.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia przyczyny wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/