Kierowca motocykla z wózkiem bocznym zginął po zderzeniu z SUV-em w Banglamung

Kierowca motocykla zginął po zderzeniu z SUV-em w Banglamung

Banglamung –
Kierowca motocykla z Birmy (Saleng) zginął wczoraj po zderzeniu z SUV-em w Naklua.

Kapitan Jinda Dermphan z policji Banglamung został powiadomiony o wypadku na Sawang Fa Soi 2 Road o 4:00 rano.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzony boczny motocykl.

W pobliżu znaleźli ciało mężczyzny, który później został zidentyfikowany jako 25-letni obywatel Birmy. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Uszkodzony SUV został znaleziony w pobliżu z kierowcą, 26-letnim Tanaphon Tiraratchailert, czekającym na policję na miejscu zdarzenia.

Świadkowie powiedzieli Pattaya News, że SUV jechał z dużą prędkością i zderzył się z tyłem bocznego wózka motocykla.

Jednak policja Banglamung kontynuuje śledztwo, sprawdzając znajdujące się w pobliżu nagrania z kamer CCTV w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/