Złodziej kradnie pieniądze z baru Pattaya z datków na świątynię

Złodziej kradnie pieniądze z baru Pattaya z datków na świątynię

Pattaya –
Wczoraj rano złodziej ukradł pieniądze ze świątyni w barze przy drodze przy plaży Pattaya w pobliżu Soi 7.

Właściciel baru, 54-letni Tae, powiedział, że podejrzany włamał się do baru o 4:30 rano. Podejrzany ukradł z drzewa pieniądze z darowizny na świątynię.

Pieniądze to około 1,000 bahtów, które zostały przekazane od personelu i turystów, które miały zostać przekazane świątyni Chaimongkon.

Początkowo nie zgłosił tego incydentu na policję, ale teraz chce ostrzec innych właścicieli barów, aby nie zostawiali w barze żadnych pieniędzy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/