Złodziej kradnie pieniądze z datków świątynnych z baru Pattaya

Złodziej kradnie pieniądze z datków świątynnych z baru Pattaya

Pattaya –
Wczoraj rano złodziej ukradł pieniądze ze świątyni w barze przy drodze przy plaży Pattaya w pobliżu Soi 7.

Właściciel baru, 54-letni Tae, powiedział, że podejrzany włamał się do baru o 4:30 rano. Podejrzany ukradł z drzewa pieniądze z darowizny na świątynię.

Pieniądze to około 1,000 bahtów, które zostały przekazane od personelu i turystów, które miały zostać przekazane świątyni Chaimongkon.

Początkowo nie zgłosił tego incydentu na policję, ale teraz chce ostrzec innych właścicieli barów, aby nie zostawiali w barze żadnych pieniędzy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/