Szyja kierowcy motocykla poważnie uszkodzona przez wiszące kable w Naklua

Szyja kierowcy motocykla zraniona przez wiszące kable w Bang Lamung –

Kierowca motocykla doznał poważnych obrażeń szyi od zwisających kabli podczas jazdy motocyklem w Naklua w zeszły weekend.

Wczoraj, 20 sierpnia 2019 r., 39-letni pan Sukhonjit Maneenart, który jest lokalnym organizatorem wycieczek i kierowcą, ujawnił The Pattaya News, że wczesnym sobotnim rankiem, 17 sierpnia 2019 r., jechał motocyklem po Potisan – Naklua Road.

Nagle poczuł ostry ból w karku i usłyszał trzask. Odczuwał silny ból i udało mu się zatrzymać motocykl bez wypadku. Przeszedł na miejsce zdarzenia i znalazł wiszące kable, które najwyraźniej pękły, gdy je uderzył. Miał wielkie szczęście, że kable nie spowodowały dalszych uszkodzeń ani obrażeń.

Udał się do miejscowego szpitala w celu uzyskania natychmiastowej pomocy. Wezwał kogoś powiązanego z władzami lokalnymi do udzielenia odpowiedzi na ten niebezpieczny problem.

Pan Sukhonjit uważa, że ​​jeśli spadły jakiekolwiek kable, należy je natychmiast naprawić, aby zapobiec poważnym awariom.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/