Szyja kierowcy motocykla poważnie ranna w wyniku zwisania kabli w Naklua

Szyja kierowcy motocykla ranna w wyniku zwisających lin w Bang Lamung –

Kierowca motocykla doznał poważnych obrażeń szyi od zwisających kabli podczas jazdy motocyklem w Naklua w zeszły weekend.

Wczoraj, 20 sierpnia 2019 r., 39-letni Sukhonjit Maneenart, lokalny organizator wycieczek i kierowca, ujawnił dziennikowi The Pattaya News, że wczesnym rankiem w sobotę 17 sierpnia 2019 r. jechał swoim motocyklem po Potisanâ €“ Droga Naklua.

Nagle poczuł ostry ból w karku i usłyszał trzask. Odczuwał silny ból i udało mu się zatrzymać motocykl bez wypadku. Przeszedł na miejsce zdarzenia i znalazł wiszące kable, które najwyraźniej pękły, gdy je uderzył. Miał wielkie szczęście, że kable nie spowodowały dalszych uszkodzeń ani obrażeń.

Udał się do miejscowego szpitala w celu uzyskania natychmiastowej pomocy. Wezwał kogoś powiązanego z władzami lokalnymi do udzielenia odpowiedzi na ten niebezpieczny problem.

Pan Sukhonjit uważa, że ​​jeśli spadły jakiekolwiek kable, należy je natychmiast naprawić, aby zapobiec poważnym awariom.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/