Indianka aresztowana w rejonie Pattaya, oskarżona o przetrzymywanie innej kobiety w niewoli przez ostatnie szesnaście lat.

Singh słucha, jak policja czyta jej nakaz aresztowania.

Chon Buri-

Policja Chon Buri aresztowała kobietę pochodzenia indyjskiego za znęcanie się nad inną Hinduską, która pracowała dla niej jako pokojówka przez ostatnie 16 lat. 

Ofiara powiedziała policji, że udało jej się uciec z domu 46-letniej Geety Singh, gdzie od piątego roku życia pracowała jako służąca bez wynagrodzenia w rejonie Chon Buri.

21-latka przedstawiła się jako pół-Hinduska-pół-Tajka o imieniu Ploy Pandey. Policja dokonała nalotu na dom Singha 16 sierpnia i postawiła jej kilka zarzutów, w tym uprowadzenie, zastraszanie, zniewolenie i ograniczenie wolności nieletniego.

Policja zacytowała wypowiedź Pandey, która od 2003 roku, kiedy miała pięć lat, towarzyszyła swojej matce, która pracowała jako pokojówka w domu Singha w dystrykcie Sri Racha.

Jednak kiedy jej matka chciała rzucić pracę, Singh nalegał na trzymanie córki w niewoli.

Pandey powiedział policji, że Singh nigdy nie zapłacił jej za pracę, którą wykonywała w swoim domu lub w sklepie na lokalnym rynku, dodając, że była regularnie atakowana lub odmawiano jej jedzenia, gdy odmawiała spełnienia żądań.

Źródło: Naród

ŹRÓDŁOWiza Narodowa/Tajska
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/