Tajski gabinet zamawia więcej siły roboczej i odprawy na głównych lotniskach w Bangkoku, aby skrócić czas oczekiwania

We wtorek tajski gabinet zamówił więcej siły roboczej i stanowisk odprawy na międzynarodowych lotniskach Don Mueang i Suvarnabhumi od przyszłego miesiąca

Zastępca rzecznika rządu Traisulee Traisoranakul powiedział, że ruch ten był odpowiedzią na chronicznie zatłoczone warunki na lotniskach, ponieważ liczba turystów potrzebujących wizy po przylocie stale rośnie.

Powiedziała, że ​​siła robocza zostanie zwiększona na obu lotniskach, a Don Mueang dostanie więcej stanowisk odprawy, zwiększając liczbę do 16. 

Suvarnabhumi będzie mieć więcej pracowników imigracyjnych sprawdzających paszporty i wydających wizy. Dodatkowo, systemy rozwiązywania problemów zostaną poddane przeglądowi i ulepszone, powiedział Traisulee.

Źródło: Naród.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/