Taj twierdzi, że ma 128 lat, jako dowód pokazuje tajski dowód osobisty

Sitart, Issan

Taj, który twierdzi, że ma 128 lat, zdradził w miniony weekend sekrety swojej długowieczności reporterowi z khaosod.co.th. Jego dowód osobisty wskazuje, że urodził się za panowania króla Ramy V, 9 kwietnia 1891 roku. Jeśli to prawda, uczyniłoby to go nie tylko najstarszą żyjącą obecnie osobą, ale także najstarszą żyjącą osobą w historii.

Pan Orn Parnchompoo i jego żona, 70-letnia Song Parnchompoo, mają siedmioro dzieci i jedenaścioro wnuków, wszyscy mieszkają razem w wiosce None Somboon w dystrykcie Sitart w północno-wschodniej Tajlandii.

Mówi, że czyste jedzenie i ćwiczenia fizyczne to sekret jego długowieczności. Pokazał swoją siłę, zamiatając swój drewniany dom i wchodząc po schodach, zgodnie z historią Khao Sod. Twierdził, że cieszy się doskonałym zdrowiem i nigdy nie był poważnie chory ani chory.

Mówi, że dostarczył rządowi tajlandzkiemu odpowiednią dokumentację i papierkową robotę, która pomaga potwierdzić jego datę urodzenia.

Plakaty w mediach społecznościowych, zauważa The Pattaya News, były bardzo sceptyczne i twierdzą, że uzyskanie dowodu osobistego z nieprawidłową datą mogło być proste. Kilka osób stwierdziło, że osiągnięcie 128 lat w tym czasie byłoby prawie niemożliwością z medycznego punktu widzenia.

Nie jest jasne, czy według Khaosod dalsze badania będą dotyczyć jego niewiarygodnych twierdzeń.

Źródło: Khaosod, Thaiger.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/