Policja w Pattaya zachęca przechodniów do korzystania z przejść dla pieszych, wszczyna egzekwowanie zakazu zatrzymywania się kierowców

Policja w Pattaya zachęca pieszych do korzystania z przejść dla pieszych

Pattaya –
Policja w Pattaya zachęca dziś rano pieszych do korzystania z przejść dla pieszych. Dodatkowo ostrzegli kierowców, że jeśli zostaniesz przyłapany na niezatrzymywaniu się, grozi to grzywną w wysokości 1000 bahtów. Policja oświadczyła The Pattaya News, że będzie to surowo egzekwowane.

Kampanię prowadził Maj Arut Sapanon wraz z funkcjonariuszami organów ścigania miasta Pattaya przed szkołą Mueang Pattaya 8 (Pattaya Nukun).

Maj Arut powiedział Pattaya News: „Ta kampania ma zachęcić pieszych do korzystania z przejść dla pieszych w celu zapobiegania wypadkom”.

„Jeśli użytkownicy dróg, zarówno kierowcy, jak i piesi, przestrzegają przepisów ruchu drogowego, liczba wypadków może zostać zmniejszona”.

Reakcja mediów społecznościowych, podobnie jak w przypadku większości artykułów dotyczących egzekwowania przepisów dotyczących przejścia dla pieszych, była negatywna. Większość użytkowników uważała, że ​​nadal nie będzie działać pomimo nowo pomalowanych przejść dla pieszych, znaków w języku tajskim i angielskim w całym mieście oraz większej obecności organów ścigania na przejściach dla pieszych w mieście.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych uważa, że ​​koncepcja i próba zrobienia czegoś jest godna pochwały, jednak podstawową przyczyną jest fundamentalny brak edukacji kierowców, którą należy wpajać na podstawowym poziomie szkolenia kierowców.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/