Policja w Pattaya wzywa do datków dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii

Policja w Pattaya wzywa do datków dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii

Pattaya –
Trwa zbiórka darowizn dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii. Obecnie na targu przed świątynią Chai Mongkon w południowej Pattaya darowizny są przyjmowane.

Dodatkowe punkty darowizny od różnych organizacji są również ustawione w siedzibie Fundacji Sawang Boriboon, Central Festival i na Jomtien Beach Road przy soi 7.

Darowizna jest we współpracy z policją miasta Pattaya i fundacją ratunkową Sawang Boriboon Thammasathan.

Darowizny przyjmowanych przedmiotów obejmują wszelkie przydatne artykuły gospodarstwa domowego, wodę pitną, ryż, a także pakowane, konserwowane i suszone artykuły spożywcze oraz ubrania. Są one mile widziane na targu przed świątynią Chai Mongkon, a także w innych miejscach darowizn.

Pułkownik Atinan Nuchanart, pełniący obowiązki szefa policji miejskiej w Pattaya, był obecny na darowiźnie, podczas której zespół muzyczny Pattaya Police Music Band prezentuje pokaz muzyczny podczas darowizny. Zachęcał do tego tych, którzy są w stanie pomóc.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/