Policja w Pattaya wzywa do datków dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii

Policja w Pattaya wzywa do datków dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii

Pattaya –
Trwa zbiórka darowizn dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii. Obecnie na targu przed świątynią Chai Mongkon w południowej Pattaya darowizny są przyjmowane.

Dodatkowe punkty darowizny od różnych organizacji są również ustawione w siedzibie Fundacji Sawang Boriboon, Central Festival i na Jomtien Beach Road przy soi 7.

Darowizna jest we współpracy z policją miasta Pattaya i fundacją ratunkową Sawang Boriboon Thammasathan.

Darowizny przyjmowanych przedmiotów obejmują wszelkie przydatne artykuły gospodarstwa domowego, wodę pitną, ryż, a także pakowane, konserwowane i suszone artykuły spożywcze oraz ubrania. Są one mile widziane na targu przed świątynią Chai Mongkon, a także w innych miejscach darowizn.

Pułkownik Atinan Nuchanart, pełniący obowiązki szefa policji miasta Pattaya, był obecny podczas darowizny, podczas której zespół muzyczny Pattaya Police prezentuje program muzyczny podczas darowizny. Zachęcał do tego tych, którzy mogą pomóc.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/