Policja nadal zwalcza nielegalne wycieczki i przewodnicy w Pattaya

Policja nadal zwalcza nielegalne wycieczki i przewodnicy w Pattaya

Pattaya –
Policja Turystyczna Pattaya kontynuowała walkę z nielegalnymi wycieczkami i przewodnikami dzisiaj, 5 września 2019 r., przeprowadzając liczne wyrywkowe inspekcje przewodników turystycznych w okolicy plaży Pattaya.

Podpułkownik Piyaphong Ensan z Pattaya Tourist Police powiedział dziś The Pattaya News: „W tym roku aresztowaliśmy 18 nielegalnych przewodników turystycznych, zarówno Tajów, jak i obcokrajowców w rejonie Pattaya”.

„Znaleźliśmy Tajów (bez odpowiedniego przeszkolenia zawodowego), Chińczyków, Hindusów, Wietnamczyków i obywateli Birmy będących nielegalnymi przewodnikami turystycznymi”. On kontynuował.

„W tym roku w całym kraju aresztowano 475 nielegalnych przewodników turystycznych za wykroczenia przeciwko ustawie o turystyce i przewodnikach turystycznych”. Oświadczył ppłk Ensan.

„Kara za wykroczenia przeciwko ustawie o turystyce i przewodnikach wynosi do jednego roku pozbawienia wolności i grzywny w wysokości do 100,000 XNUMX bahtów”. Skończył.

Przewodnik turystyczny jest ograniczonym zajęciem dla obywatela Tajlandii z odpowiednim szkoleniem i licencjami. Cudzoziemiec nie może legalnie być przewodnikiem wycieczek, a pozwolenie na pracę w tym zawodzie nie jest dostępne, zauważa The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/