Dziecko zabite w wyniku zawalenia się domu podczas burzy w środową noc w okolicy Pattaya, miasto i media społecznościowe zbierają fundusze na pomoc

Chonburi Nong Plalai –

Odszkodowanie zostało przyznane rodzinie, która straciła dziecko, a ich dom zawalił się po silnej burzy, która nawiedziła Chonburi w środę wieczorem na początku tego tygodnia.

Urzędnicy z gminy Nong Plalai pod przewodnictwem burmistrza Pinyo Homglana złożyli wizytę w domu w Nong Plalai wczoraj po południu, w czwartek, 5 września 2019 r.

W środę wieczorem dom został uszkodzony przez burzę, w wyniku której dom się zawalił, zabijając trzyletniego chłopca z Tajlandii.

Burmistrz Pinyo powiedział The Pattaya News: „Daliśmy rodzinie trochę pieniędzy i niezbędnych rzeczy. Ich dom zostanie naprawiony. Rodzina zostanie przeniesiona do domu tymczasowego”.

Tajskie media społecznościowe zebrały również 30,000 XNUMX bahtów dla rodziny, aby pomóc w tragicznym incydencie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/