Rodzina hotelowego szefa kuchni zastrzelona przez policjanta z Pattaya w rzekomej samoobronie chce więcej odpowiedzi

Pattaya-

Starszy brat i siostra 35-letniego szefa kuchni, który został zastrzelony przez funkcjonariusza policji w Pattaya wczoraj rano w rzekomej samoobronie, przybyli do Pattaya późnym wieczorem, aby szukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Złożyli oficjalne zawiadomienie na posterunku policji i oświadczyli, że dodatkowi członkowie rodziny przybędą w poniedziałek 9 września 2019 r., gdzie będą prosić o więcej odpowiedzi.

Członkowie rodziny powiedzieli powiązanej prasie Pattaya, że ​​nie wierzą, by ich brat rzucił się na policjanta. Oświadczyli, że wierzą, że w okolicy jest wiele kamer monitorujących i chcą zobaczyć taśmę i uzyskać sprawiedliwość dla swojego brata.

Będziemy Cię na bieżąco informować o tej rozwijającej się historii.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/