Mieszkańcy Pattaya City przekazują łącznie 150,720 XNUMX bahtów ofiarom powodzi na północnym wschodzie

Urzędnicy przynieśli skrzynki z darowiznami ustawione w całym mieście, policzyli pieniądze i stwierdzili, że dodały one do 150,720 XNUMX bahtów dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii.

Zastępca burmistrza Ronakit Ekasingh, doradca burmistrza Paiwan Aromcheun i urzędnicy miejscy 6 września przynieśli pudełka z punktów darowizn przed ratuszem w północnej Pattaya, w pobliżu targu Wat Chaimongkol w południowej części Pattaya i przed Surf Kitchen na Jomtien Soi 5 .

Wraz z pieniędzmi mieszkańcy i turyści przekazywali pieniądze, artykuły pierwszej potrzeby, ryż i suszoną żywność.


Wszystkie zostały zabrane i przedstawione wiceprezesowi Sawangboriboon Thammasathan Foundation, Prasitowi Thongthitcharoenowi w Naklua, w celu zebrania, posortowania i skierowania na północ.

Źródło: Daily Mail

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/