Mieszkańcy Pattaya City przekazują łącznie 150,720 XNUMX bahtów ofiarom powodzi na północnym wschodzie

Urzędnicy przynieśli skrzynki z darowiznami ustawione w całym mieście, policzyli pieniądze i stwierdzili, że dodały one do 150,720 XNUMX bahtów dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii.

Zastępca burmistrza Ronakit Ekasingh, doradca burmistrza Paiwan Aromcheun i urzędnicy miejscy 6 września przynieśli pudełka z punktów darowizn przed ratuszem w północnej Pattaya, w pobliżu targu Wat Chaimongkol w południowej części Pattaya i przed Surf Kitchen na Jomtien Soi 5 .

Wraz z pieniędzmi mieszkańcy i turyści przekazywali pieniądze, artykuły pierwszej potrzeby, ryż i suszoną żywność.


Wszystkie zostały zabrane i przedstawione wiceprezesowi Sawangboriboon Thammasathan Foundation, Prasitowi Thongthitcharoenowi w Naklua, w celu zebrania, posortowania i skierowania na północ.

Źródło: Daily Mail

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/