Trwają prace nad systemem odwadniającym na Beach Road, wkrótce kolejne odcinki zostaną zamknięte dla ruchu

Budowa systemu zapobiegania powodziom w Pattaya

Pattaya –


Wzdłuż plaży Pattaya nadal budowany jest system zapobiegania powodziom.

Urzędnicy miasta Pattaya ogłosili dziś po południu, że dalsze odcinki drogi zostaną zamknięte z powodu prac budowlanych w nadchodzących tygodniach i miesiącach, w tym w szczycie sezonu, co spowoduje potencjalne zakłócenia w ruchu.

Budżet w wysokości 95 milionów bahtów jest wykorzystywany na system zapobiegania powodziom wzdłuż Beach Road. Kontrakt na budowę rozpoczął się 19 czerwca br. do 13 lutego przyszłego roku.

Budowa trwa łącznie 240 dni. Budowa rozpoczęła się od zakrętu w pobliżu hotelu Dusit Thani Pattaya do Walking Street. Niektóre odcinki drogi będą czasowo zamknięte z powodu prac budowlanych.

Miasto Pattaya przeprasza za niedogodności. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z 080 967 1314 lub Pattaya Contact Center 1337 przez 24 godziny.

Aby śledzić aktualności i działania, wyszukaj na Facebooku hasło „prpattaya”.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/