Gubernator Chonburi podpisuje się pod prawem kontroli kotów i psów dla Pattaya

Koty i psy kontrolowane w Pattaya

Pattaya –
Koty i psy w Pattaya muszą zostać zarejestrowane w ciągu 365 dni, zgodnie z nowym prawem, które gubernator Chonburi uchwalił w zeszłym tygodniu.

Gubernator Chonburi zatwierdził i podpisał 2 września kodeks kontroli publicznej dla kotów i psów, który będzie egzekwowany po upływie siedmiu dni od podpisania.

Koty i psy należy zarejestrować w ciągu 365 dni od wejścia w życie kodeksu. Kara za nieprzestrzeganie prawa wynosi do 10,000 XNUMX bahtów.

Koty i psy są zakazane w miejscach publicznych w Pattaya i na drogach w północnej części Pattaya od Sukhumwit Road do Loma Circle. Na podstawie opublikowanych informacji nie jest jasne, co to dokładnie oznacza dla zwierząt żyjących na ulicach ani jakie działania zostaną podjęte w tym czasie.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu Wydział Administracji Lokalnej 038 276198 – 9 wew 28 – 31 (godziny urzędowania).

Źródło: Organy ścigania miasta Pattaya. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=718481945283060&id=525117804619476

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/