Gubernator Chonburi podpisuje ustawę dotyczącą kontroli kotów i psów w Pattaya

Kontrola kotów i psów w Pattaya

Pattaya –
Zgodnie z nowym prawem, które gubernator Chonburi uchwalił w zeszłym tygodniu, koty i psy w Pattaya muszą zostać zarejestrowane w ciągu 365 dni.

Gubernator Chonburi zatwierdził i podpisał 2 września kodeks dotyczący kontroli publicznej kotów i psów, który zacznie obowiązywać po upływie siedmiu dni od podpisania.

Koty i psy muszą zostać zarejestrowane w ciągu 365 dni od wejścia w życie kodeksu prawa. Kara za nieprzestrzeganie prawa wynosi do 10,000 XNUMX bahtów.

Koty i psy mają zakaz przebywania w miejscach publicznych w Pattaya oraz na drogach w północnej Pattaya od Sukhumwit Road do Loma Circle. Na podstawie opublikowanych informacji nie jest jasne, co dokładnie to oznacza dla zwierząt żyjących na ulicach ani jakie środki egzekwowania prawa zostaną obecnie podjęte.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Departamentu Administracji Lokalnej pod numer 038 276198 – 9 Ext 28 – 31 (godziny urzędowania rządu).

Źródło: Organy ścigania miasta Pattaya. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=718481945283060&id=525117804619476

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/