Dwóch Tajów aresztowanych za napaść i napad na indyjskiego turystę w Pattaya

Zdjęcia: policja w Pattaya

Pattaya –


Dwóch podejrzanych zostało dziś aresztowanych po tym, jak zaatakowali indyjskiego turystę i ukradli mu kosztowności na Pattaya Walking Street w niedzielę, 8 września 2019 r.

Policja w Pattaya donosi, że aresztowała dwóch podejrzanych dziś rano o 4:30 rano.

Dwóch podejrzanych to 28-letni mężczyzna o imieniu „Kwang” i 39-letni mężczyzna o imieniu „Noom”. Obaj są obywatelami Tajlandii.

Zaatakowali indyjskiego turystę na Pattaya Walking Street. Ukradli też turystce cenne mienie, które zostało upuszczone podczas incydentu.

Usłyszeli zarzut uszkodzenia ciała i nocnej kradzieży. Policja poszukuje teraz dwóch innych podejrzanych o udział w tym zdarzeniu.

Policja w Pattaya nie podała nazwiska turysty ani nie wyjaśniła przyczyny incydentu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/