Dwóch Tajów aresztowanych za napaść i napad na indyjskiego turystę w Pattaya

Zdjęcia: Policja w Pattaya

Pattaya –


Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych dzisiaj po tym, jak zaatakowali indyjskiego turystę i ukradli mu kosztowności na Pattaya Walking Street w tę niedzielę, 8 września 2019 r.

Policja w Pattaya donosi, że aresztowała dwóch podejrzanych dziś rano o 4:30 rano.

Dwaj podejrzani to 28-letni mężczyzna o imieniu „Kwang” i 39-letni mężczyzna o imieniu „Noom”. Obaj są obywatelami Tajlandii.

Zaatakowali indyjskiego turystę na Pattaya Walking Street. Zrabowali też turystom cenne nieruchomości, które zostały upuszczone podczas incydentu.

Zostali oskarżeni o uszkodzenie ciała i kradzież w nocy. Policja obecnie poluje na dwóch innych podejrzanych zamieszanych w incydent.

Policja w Pattaya nie podała nazwiska turysty ani nie wyjaśniła przyczyny incydentu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/