Aktualizacja dotycząca strzelaniny w klubie nocnym Pattaya: Jeden martwy, jeden w śpiączce, podejrzany wciąż w biegu

UPDATE: One dead, one in coma while police identify the suspect

Pattaya –
One person died while one is in critical condition in a shootout at a night club in Pattaya this morning. Police told the Pattaya News they have positively identified the suspect.

Kapitan Kanoknan Suksri z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o incydencie o 6 rano w klubie nocnym Teng See na osiedlu Rung Land w Nong Prue.


Przeczytaj więcej o poprzedniej historii TUTAJ.


https://thepattayanews.com/2019/09/11/two-seriously-injured-in-night-club-shooting-in-pattaya/?fbclid=IwAR0Xn4Fnh7u9b8_uWOQ3IeyKwDPHEymzhuCDm7QjY4Yqre3q5PRVv_Nd-hc

The Pattaya City Police Chief Col Atinan Nuchabart this afternoon revealed that police have already identified the suspect who they say will be arrested soon.

The doctor at the Pattaya Memorial Hospital this afternoon has confirmed that Anuwat Suksamran, 37, has died while Chatchai Srisen, also 37, is still in critical condition in a coma.

Mr. Anuwat Suksamran passed away from his injuries this morning. Photo provided by Pattaya Press Association.

Police said a car’s dashcam from a witness shows that a suspect fired many gunshots before he ran into the night club.

Będziemy Państwa na bieżąco.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/