Policja w Pattaya poluje na podejrzanych podczas nocnego napadu

Policja w Pattaya poluje na podejrzanych podczas nocnego napadu

Pattaya –
Policja w Pattaya poluje na dwóch podejrzanych o napad w nocy w Pattaya.

20-letni Apiwit Kamsrisuk i 23-letni Attaphon Intaraninlawat zgłosili dziś po południu incydent podpułkownika Teetata Tarunjana z policji w Nongprue.

Powiedzieli policji, że incydent miał miejsce dziś rano o pierwszej w nocy. Jechali motocyklem do domu i zatrzymali się przy straganie z jedzeniem.

Dwaj pozornie nietrzeźwi podejrzani mężczyźni na motocyklu próbowali się do nich zbliżyć, gdy byli w pobliżu Soi Nern Plub Warn w Central Pattaya.

Dwóch podejrzanych zostało złapanych na wideo, grożąc im za mienie i kosztowności. Ofiary dały im 200 bahtów, zanim podejrzani odjechali.

Policja szuka podejrzanych.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/