Policja w Pattaya poluje na podejrzanych podczas nocnego napadu

Policja w Pattaya poluje na podejrzanych podczas nocnego napadu

Pattaya –
Policja w Pattaya poluje na dwóch podejrzanych o napad w nocy w Pattaya.

20-letni Apiwit Kamsrisuk i 23-letni Attaphon Intaraninlawat zgłosili dziś po południu incydent podpułkownika Teetata Tarunjana z policji w Nongprue.

Powiedzieli policji, że incydent miał miejsce dziś rano o pierwszej w nocy. Jechali motocyklem do domu i zatrzymali się przy straganie z jedzeniem.

Dwaj pozornie nietrzeźwi podejrzani mężczyźni na motocyklu próbowali się do nich zbliżyć, gdy byli w pobliżu Soi Nern Plub Warn w Central Pattaya.

Dwóch podejrzanych zostało złapanych na wideo, grożąc im za mienie i kosztowności. Ofiary dały im 200 bahtów, zanim podejrzani odjechali.

Policja szuka podejrzanych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/