Najgorsze jeszcze przed uderzeniem Ubon Ratchathani… dwie dzielnice spodziewające się poważnej powodzi w piątek, 13 września.

Ubon Ratchathani-

Prowincjonalne Biuro Irygacyjne ostrzegło dzisiaj, że masowa powódź spływająca rzeką Moon ma uderzyć jutro, 13 września 2019 r., w dzielnice Muang i Warin Chamrap w Ubon Ratchathani.

Przewiduje się, że powódź zaleje obie dzielnice w weekend, a następnie ustąpi w przyszłym tygodniu, gdy wpadnie do rzeki Mekong.

Hashtag #saveubon jest obecnie popularny na Twitterze, ponieważ mieszkańcy i ratownicy dzielą się tragiczną sytuacją.

Premier, który odwiedził tereny zalewowe w poniedziałek, ostrzegł mieszkańców Ubon Ratchathani na Twitterze dziś po południu o zbliżającej się powodzi.

Pattaya News będzie na bieżąco informować Cię o tej ważnej historii.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/