Cudzoziemka przyłapana na siedmioletnim przedłużeniu pobytu w Pattaya

Naew Na i Thaivisa poinformowali, że imigracja Chonburi i policja turystyczna aresztowały kobietę z Turkmenistanu i Rosjanina podczas długich pobytów w Tajlandii w piątek 13września. 

37-letnia kobieta została zatrzymana w piątek przed hotelem w Pattaya i okazało się, że przebywała dłużej niż 2,675 dni. 

Również w piątek na terenie kurortu Pratumnak zatrzymano 45-letniego Rosjanina przebywającego ponad 683 dni. 

Pattaya News zauważa, że ​​obie były wyrywkowymi kontrolami paszportów w okolicy i że tajskie prawo wymaga posiadania przez cały czas odpowiedniej kopii paszportu i stempla wjazdowego.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/