Australian National powiesił się po rzekomej utracie paszportu w Pattaya

Policja Buriram została wezwana do hotelu w pobliżu dworca autobusowego w centrum miasta po doniesieniach, że cudzoziemiec powiesił się w pokoju na trzecim piętrze. 

68-letnia ofiara z Australii wisiała na nylonowym sznurku i nie żyła od trzech godzin. 

Do ściany dołączony był list pożegnalny wraz z 3,000 bahtów. 

Nie było śladów walki ani nieczystej gry. 

Policja zadzwoniła pod ostatni numer telefonu i wkrótce pojawiła się 29-letnia Tajka.

Powiedziała, że ​​pojechała do Pattaya w podróż z mężem i dwójką dzieci i natknęła się na ofiarę, która była w rozpaczliwym i smutnym stanie. 

Powiedział, że zgubił paszport, wszystkie pieniądze i dobytek w Pattaya, ale policja Pattaya nie była zainteresowana złożeniem raportu. Zaproponowała mu pomoc i podała swój numer telefonu. 

Mężczyzna, który udał się do Buriram, otrzymał darowiznę od ratownictwa i lokalnych służb pomocy w Pattaya. 

Tajka powiedziała, że ​​pomogła mu udać się na policję w Buriram, aby złożyć raport, który został tam przyjęty.

Jednak tak samo zakończył swoje życie, wskazując jej, że w jego życiu działo się wiele czynników, które spowodowały, że to wszystko zakończył. Nie wiadomo, dlaczego nie udał się do swojej ambasady po pomoc z zaginionym paszportem.

Nazwiska w historii zostały utajnione. 

Źródło: Tajski Rat, tajska wiza

Organizacja charytatywna Samaritans jest dostępna przez całą dobę dla osób chcących porozmawiać.

Jeśli ty lub ktokolwiek, kogo znasz, potrzebuje usług w zakresie zdrowia psychicznego, skontaktuj się z Samarytanami w Tajlandii pod całodobową infolinią 24-02-713 (angielski), 6791-02713 (tajski) lub tajską infolinią zdrowia psychicznego pod numerem 6793 (tajski).

http://www.samaritansthai.com/news/samaritans-of-thailand-english-hotline/

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/