12-letni seryjny złodziej złapany w Sattahip

Tajskie media podały, że 12-letni chłopiec został aresztowany po serii kradzieży w świątyni i innych posiadłościach w Sattahip w Chonburi. 

Policja z Bang Saray przybyła w środę do budki, gdzie czekało wiele ofiar oraz 12-latek wymieniony jedynie jako „A”.  

Chłopiec ukradł 20,000 2,000 bahtów handlarzom pracującym w świątyni, a także 45 bahtów mnichowi i dwóm innym mnichom. XNUMX-letni mieszkaniec okolicy również powiedział, że w poniedziałek włamał się do swojego domu. 

Chłopiec przyznał się do kradzieży 6 lub 7 razy w kilku obszarach Sattahip. Według niego był członkiem gangu, w skład którego wchodziły jeszcze dwie inne osoby.

 Został zatrzymany przez policję w oczekiwaniu na pomoc społeczną. W 77jowie nie ma żadnej wzmianki o rodzicach i opiekunach chłopca. 

Źródło: Thaivisa, 77jowo

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/