12-letni seryjny złodziej złapany w Sattahip

Tajskie media doniosły, że 12-letni chłopiec był aresztowany po serii kradzieży w świątyni i innych posiadłościach w Sattahip w Chonburi. 

Policja z Bang Saray dotarła w środę do stoiska, na którym czekało wiele ofiar i 12-latek o nazwisku „A”.  

Chłopiec ukradł 20,000 bahtów od kobiet handlarek pracujących w świątyni, a także ukradł 2,000 45 bahtów mnichowi i dwóm innym mnichom. XNUMX-letni mieszkaniec okolicy powiedział również, że włamał się do jego domu w poniedziałek. 

Chłopiec przyznał się do kradzieży 6 lub 7 razy w kilku miejscach w Sattahip. Był częścią gangu, który obejmował dwóch innych, jak powiedział.

 Został zatrzymany przez policję w oczekiwaniu na pomoc społeczną. W historii 77jowo nie było żadnej wzmianki o rodzicach czy opiekunach chłopca. 

Źródło: Thaivisa, 77jowo

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/