Policja w Pattaya aresztuje transseksualistę za kradzież 13,000 XNUMX bahtów od japońskiego turysty

Pattaya-

Policja Pattaya ogłosiła dziś rano za pośrednictwem swoich tajlandzkich mediów społecznościowych, że aresztowała dziś rano 18-letnią osobę transpłciową, zidentyfikowaną jako Nam. Nazwisko Nam nie zostało podane.

Nam jest oskarżony o rzekomą kradzież 13,000 XNUMX bahtów z torby japońskiego turysty, którego nazwisko nie zostało ujawnione, w sklepie masażu w Central Pattaya.

Turysta zauważył brakujące pieniądze i wezwał policję, która następnie rzekomo znalazła brakujące środki na Nam.

Według policji Nam przyznał się do kradzieży pieniędzy, aby znaleźć nałóg narkotykowy. Nam został aresztowany i obecnie przebywa w miejscowym więzieniu w oczekiwaniu na sąd.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/