Policja w Pattaya aresztuje transseksualistę za kradzież 13,000 XNUMX bahtów od japońskiego turysty

Pattaya-

Policja w Pattaya ogłosiła dziś rano za pośrednictwem swoich tajskich mediów społecznościowych, że dziś rano aresztowała 18-letnią osobę transpłciową zidentyfikowaną jako Nam. Nie podano nazwiska Nam.

Nam jest oskarżony o rzekomą kradzież 13,000 XNUMX bahtów z torby japońskiego turysty, którego nazwiska nie wymieniono, w sklepie z masażami w Central Pattaya.

Turysta zauważył brakujące pieniądze i zadzwonił na policję, która rzekomo znalazła brakujące pieniądze na Nam.

Według policji Nam przyznał się do kradzieży pieniędzy, aby znaleźć nałóg narkotykowy. Nam został aresztowany i obecnie przebywa w lokalnym więzieniu w oczekiwaniu na sąd.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/