Czterech lokalnych rybaków uratowanych po tym, jak fala zatopiła ich łódź na wodach Sattahip

Czterech miejscowych rybaków uratowano po tym, jak fale uderzyły i zatopiły ich łódź na wodach Sattahip

Sattahip –
Czterech miejscowych rybaków zostało uratowanych po tym, jak zeszłej nocy duże fale uderzyły w ich łódź rybacką w morzu w Sattahip.

Ratownicy Sawanga Rojjana Thammasathan zostali powiadomieni o godzinie 10:XNUMX, że łódź rybacka została zatopiona, a trzech rybaków wciąż jest zaginionych.

Inny rybak, 44-letni Anansak Janthima, został już uratowany przez inną łódź rybacką.

Nurkowie ratownicy znaleźli później trzech zaginionych rybaków, którymi byli Tinnawat Dansrikaew i Jaroon Jamsawat, obaj w wieku 31 lat, oraz 37-letni Mongkon Premmana. Wszyscy trzej mężczyźni żyli, ale byli słabi.

Zostali zabrani z powrotem na molo w Bang Saray, po czym zabrano ich do miejscowego szpitala.

Pan Anansak, który jest kapitanem łodzi, powiedział, że szukają ryb w pobliżu Koh Rang Kwean. Było kilka silnych fal, które uderzyły w łódź. Łódź zatonęła pod powierzchnią morza.

Mężczyźni trzymali pudła i unosili się w morzu, zanim otrzymali pomoc.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/