Czterech lokalnych rybaków uratowanych po tym, jak fala zatopiła ich łódź na wodach Sattahip

Czterech lokalnych rybaków uratowanych po tym, jak fale uderzyły i zatopiły ich łódź na wodach Sattahip

Sattahip –
Czterech lokalnych rybaków zostało uratowanych po tym, jak duże fale uderzyły w ich łódź rybacką na morzu w Sattahip ostatniej nocy.

Ratownicy Sawang Rojjana Thammasathan zostali powiadomieni o 10, że łódź rybacka została zatopiona, a trzech rybaków wciąż zaginęło.

Inny rybak, 44-letni Anansak Janthima, został już uratowany przez inną łódź rybacką.

Ratownicy znaleźli później trzech zaginionych rybaków, którymi są Tinnawat Dansrikaew i Jaroon Jamsawat, oboje 31-letni i 37-letni Mongkon Premmana. Wszyscy trzej mężczyźni żyli, ale byli słabi.

Zostali zabrani z powrotem na molo Bang Saray, a następnie przewiezieni do miejscowego szpitala.

Pan Anansak, który jest kapitanem łodzi, powiedział, że szukają ryb w pobliżu Koh Rang Kwean. Kilka silnych fal uderzyło w łódź. Łódź została zatopiona w morzu.

Mężczyźni trzymali pudła i unosili się w morzu, zanim otrzymali pomoc.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/