Pattaya Cricket Club Raport z meczu, Halowa liga krykieta, Runda 2

Tylny rząd: Bernie Lamprecht. Środkowy rząd: (od lewej) Dave Samways, Wez Masterton, Simon Philbrook (po środku), John Harvey. Pierwszy rząd: (od lewej) Clive Rogerson, Gavin Perfect i Ian Liddell (czerwoni).

Raport z meczu PCC – Halowa liga krykieta – Runda 2

W czwartek 19 września odbyła się druga runda ligi Pattaya Indoor Cricket (PICL). Wygląda na to, że azjatyckie gwiazdy nie są już zainteresowane PICL, więc PCC ponownie zagrało w RST, ale w formacie 2 man 10 over. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie do PICL dołączą 15 inne drużyny.

Ten bardzo wyrównany mecz powinien był doprowadzić do pojawienia się kolejnego nowego członka PCC – Alexa McInnesa, ale nie pojawił się wraz z Trevorem Moolmanem i Jainishem Parikhem. To zostawiło nam 3 krótkie, więc twój naprawdę został strzelcem, sędzią i korespondentem prasowym. Jeśli chodzi o grę, Matt Harkness, Colin Clark i Luke Stokes dwukrotnie zbili. Kręgle dzielili wszyscy oprócz Colina, który prowadził furtkę.

Simon Philbrook wciąż nie mógł grać, więc kapitanem został Wez Masterton. Wez
postanowiliśmy uderzyć pierwszy, ponieważ czekaliśmy na Andy'ego Emery'ego, który został opóźniony przez mecz piłki nożnej.

PCC otworzyło z Mattem Harknessem i Luke'iem Stokesem, którzy dodali 40 w pierwszych trzech rzutach, ale Luke'owi zabrakło, pierwszego z wielu, i Matt również odpadł. Ten scenariusz trwał przez całą grę i okazał się zgubą PCC. Biorąc to pod uwagę, Chris Lindop grał w kręgle całkiem dobrze i dość szybko.

Bernie Lamprecht i John Harvey złamali partnerstwo 34, a Bernie szczęśliwie zdobył 6 z ramienia Guthrie Millera na Long Off, ale stracili 3 bramki. John został wykończony przez bezpośrednie trafienie, a później zmiażdżony przez Johna Mayalla, którego styl jest podobny do Slow Poison, a Bernie został złapany za Johnem Mayallem.

Colin Clark i Wez Masterton zdobyli 35 punktów, a Wez również 6, ale obaj odpadli
Matt Mann – jeden złapany, a drugi rzucony. Andy Emery i Matt Harkness utrzymywali tempo, bo Matt dostał 6, ale trzecia strata zmniejszyła ich wynik 39. Ostatnia para Luke'a Stokesa i Colina Clarke'a zdobyła 30 punktów, ale straciła 2 bramki na rzecz Johna Mayalla i 1 do Matta Manna przez kikut, chwyt i kręgle. PCC zdobył 183 punkty, ale 55 punktów karnych zmniejszyło wynik do 127 na 11.

RST odpowiedział przez Petera Reeę i Chrisa Sizera. Peter został rzucony pierwszą piłkę przez Berniego, ale odzyskali wynik 30. Punkty prawie wyrównane. Kolejni byli Guthrie Miller i Nick Hitchmough, którzy dodali 32, ale Guthrie został pokonany przez bezpośrednie trafienie Weza. Po 6 przejściach RST wynosił 56 dla 3, (PCC 49 dla 5).

Lewis Maddran i John Mayall byli utrzymywani w ryzach przez schludne kręgle Berniego i Andy'ego Emery'ego, ale udało im się zdobyć 24 bramki za stratę na 1 bramce do Andy'ego. Chris Lindorp i Matt Mann byli najlepszą parą RST, biorąc 36 za brak furtki z subtelną grą uderzeń, tylko z małymi poślizgami i szturchnięciami. Po 12 rzutach RST wynosił 113 za 3, podczas gdy PCC 108 za 8. Z RST 5 podbiegów, ich ostatnia para, Ryan
Kierowca i Charlie Row zajęli się fałdą.

18 przejazdów i furtka z 13. i 14. overów pozostawiły RST jeden w tyle. W finale nad 2 i szerokim, dodatkowa piłka, bramka i 3 z ostatniej piłki pozwoliły RST na zwycięstwo jednym przejazdem. RST 128 dla 5.

PCC miał zdecydowanie lepszy wynik, ale furtki były zbyt łatwo oddawane przez ryzykowne bieganie między furtkami i nieobronę furtki przed dobrą piłką.

Trzeba przyznać, że ich szybsi kręglarze trochę się rozkręcali, ale to samo robili Wez, Andy i Matt. Pozwoliło to Colinowi na wykonanie ostrego złapania w dół. PCC skutecznie rozdało 30 biegów i przegrało.

Najlepszym rzucaniem z PCC był Andy E z 3 overami, 25 za 2. John Mayall był najlepszym graczem RST z 23 za 4, a Matt Mann z 29 za 3. Najlepszym uderzeniem dla PCC był Matt z 6 rzutami za 43 z 2 outami . Najlepszy dla RST był Matt Mann z 3 overami 20 za zero outów.
W każdym razie bardzo wyrównany mecz i miejmy nadzieję, że uda nam się zatriumfować w pozostałych meczach.

Statystyki PCC
Kręgle
Nazwa Overs Runs Wkts Name Overs Runs Outs
bernardyn 3 24 1 bernardyn 3 19 1
Mat 3 30 1 Mat 6 43 2
Łukasza 2 28 0 Andy E 3 16 0
Jan 2 22 1 Jan 3 14 2
Wesley 2 28 0 Wesley 3 17 1
Andy E 3 25 2 Colin 6 33 2
Łukasza 6 31 3

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/