Kierowca pickupa ranny po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya

Pattaya –
Kierowca pickupa doznał obrażeń po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya wczesnym rankiem.

Kapitan Nakarat Nonsrilart z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o wypadku o godzinie 1:30 w pobliżu atrakcji turystycznej Rubber Land na Sukhumwit Road.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że uszkodzony pickup uderzył w bramę po uderzeniu w słup.

55-letni Pan Boonchorb Puangpan, kierowca, doznał tylko niewielkich obrażeń. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że w czasie wypadku dużo padało. Pickup rzekomo jechał z dużą prędkością, zanim zderzył się z słupem energetycznym.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/