Kierowca pickupa ranny po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya

Pattaya –
Kierowca pickupa doznał obrażeń po zderzeniu z słupem energetycznym w Pattaya wczesnym rankiem.

Kapitan Nakarat Nonsrilart z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o wypadku o godzinie 1:30 w pobliżu atrakcji turystycznej Rubber Land na Sukhumwit Road.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że uszkodzony pickup uderzył w bramę po uderzeniu w słup.

55-letni Pan Boonchorb Puangpan, kierowca, doznał tylko niewielkich obrażeń. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że w czasie wypadku dużo padało. Pickup rzekomo jechał z dużą prędkością, zanim zderzył się z słupem energetycznym.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/