Pijany rosyjski turysta wpada przez dach baru w Pattaya

Nietrzeźwy rosyjski turysta ranny po upadku przez dach baru w Pattaya

Pattaya –
Nietrzeźwy rosyjski turysta doznał drobnych obrażeń po tym, jak około północy wpadł przez dach lokalnego baru piwnego w Pattaya około północy.

Ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan zostali powiadomieni o incydencie około godziny 0.30 w barze w Moo 12, Nongprue.

Policja, Pattaya News i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć nietrzeźwego Rosjanina zidentyfikowanego jako 30-letni Roman Shitov. Miał kilka zadrapań i siniaków na całym ciele.

Pani Ketsaraporn Thaisaenth, lat 31, która pracuje w barze, powiedziała, że ​​słyszała głośny hałas w swojej kuchni. Myślała, że ​​jej piekarnik eksplodował, gdy piekła ciasto w czasie incydentu.

Pospieszyła na miejsce, gdzie znalazła w kuchni pana Shitova, ubranego tylko w bokserki i saszetkę, wyglądającego na zdezorientowanego i mocno pijanego.

Pan Shitov zgodził się zapłacić za zniszczenie dachu. Nie wyjaśnił nic o tym, co się stało i odszedł z miejsca zdarzenia po zapłaceniu nieujawnionej kwoty. Był tak pijany, że nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytania i odmówił wyjaśnienia, dlaczego chodzi samotnie po dachach lokalnych barów, bez koszuli i butów.

Personel dał mu koszulę, zanim znowu potknął się po zapłaceniu za kolejne przygody. Odmówił pójścia do szpitala po dalszą pomoc medyczną.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/