Starszy turysta zagraniczny tonie na plaży Jomtien

Cudzoziemka tonie na plaży Jomtien

Pattaya –


Starsza cudzoziemka utonęła dziś rano na plaży Jomtien.

Pattaya City Law Enforcement informuje, że o godzinie 10:20 zostali powiadomieni o nieprzytomnej cudzoziemce, która została znaleziona unosząca się w pobliżu plaży przez przypadkowego obserwatora, który nie został zidentyfikowany, który wezwał pomoc.

Świadkowie próbowali przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, zanim ratownicy zostali wezwani na miejsce zdarzenia po tym, jak kobieta została wyciągnięta z wody.

Ratownicy również przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, ale nie powiodła się. Później uznano ją za zmarłą.

Według urzędników była 78-letnią turystką z Kazachstanu. Pływała sama i mieszkała z mężem w miejscowym hotelu. Został poinformowany o wypadku, jednak jej nazwisko zostało zatajone do czasu kontaktu kolejnych członków rodziny i krewnych.

Policja kontynuuje śledztwo w sprawie incydentu.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/