Kierowca pickupa zasypia za kierownicą i uderzył w słup energetyczny w Pattaya

Pattaya –
Kierowca pickupa uniknął poważnych obrażeń po tym, jak zasnął za kierownicą i zderzył się dziś rano z słupem energetycznym w Pattaya.

Ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan zostali powiadomieni o wypadku o 4:30 rano w Soi Siam Country Club.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę, która wpadła na słup energetyczny. Pobliski sklep z makaronem również doznał szkód materialnych.

W środku znaleziono kierowcę pickupa, 52-letniego Chalermsaka Wanję. Odniósł drobne obrażenia. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Pan Wanja powiedział, że wraca ze szpitala, aby odwiedzić przyjaciela w swoim domu. Według niego zasnął jadąc do domu z powodu wyczerpania po pobycie w szpitalu. Furgonetka wjechała do sklepu z makaronem, zanim uderzyła w słup zasilający.

Policja kontynuuje śledztwo w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. W Pattaya News powiedziano, że kierowca zapłaci za szkody w restauracji w wypadku.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/