Pijany rosyjski turysta spadł z dachu baru w Pattaya

Nietrzeźwy rosyjski turysta ranny po upadku z dachu baru w Pattaya

Pattaya –
Nietrzeźwy rosyjski turysta odniósł niewielkie obrażenia po tym, jak spadł z dachu lokalnego baru piwnego w Pattaya około północy dziś rano.

Ratownicy Sawanga Boriboon Thammasathan zostali powiadomieni o incydencie około godziny 0.30:12 w barze w Moo XNUMX, Nongprue.

Policja, The Pattaya News i służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć nietrzeźwego Rosjanina zidentyfikowanego jako 30-letni Roman Shitov. Na całym ciele miał kilka zadrapań i siniaków.

Pani Ketsaraporn Thaisaenth, lat 31, która pracuje w barze, powiedziała, że ​​usłyszała głośny hałas w swojej kuchni. Myślała, że ​​jej piekarnik eksplodował, gdy piekła ciasto w czasie incydentu.

Pobiegła na miejsce, gdzie znalazła pana Shitova w kuchni, ubranego tylko w bokserki i saszetkę, wyglądającego na zdezorientowanego i mocno pijanego.

Pan Shitov zgodził się zapłacić za uszkodzenie dachu. Nie wyjaśnił nic na temat tego, co się stało i odszedł z miejsca zdarzenia po zapłaceniu nieujawnionej kwoty. Był tak pijany, że nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytania i odmówił wyjaśnienia, dlaczego chodził samotnie po dachach lokalnych barów, bez koszuli i butów.

Personel dał mu koszulę, zanim ponownie się potknął po zapłaceniu za więcej przygód. Odmówił udania się do szpitala w celu uzyskania dalszej pomocy medycznej.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/