SUPREME CHONBURI SEAL ZWYCIĘSTWO PIERWSZEGO DNIA W CZTERECH USTAWIENIACH Z SAIPĄ

Poniżej znajduje się komunikat prasowy z Klubowych Mistrzostw Azji w siatkówce. Ich wypowiedzi i opinie są ich własnymi.

Nakhon Ratchasima, Tajlandia, 1 października 2021 r - Poprzednie dwa z rzędu-raz zwycięzcy Klubu Azjatyckiego Supreme Chonburi z Tajlandii pokonali Iran"Mistrz Super League, Saipa, w dramatycznej czwórce-rozgrywający 25-23, 22-25, 25-13, 25-13. miejsce za swoje pierwsze zwycięstwo w grupie B w zawodach Azjatek w 2021 r"Klubowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej w piątek w hali Terminal 21.

Supreme Chonburi, które w latach 2017 i 2018 dwukrotnie z rzędu zdobyło tytuł Klubu Azjatyckiego, wystawiło silną linię-pod wodzą potężnego Wipawee Srithonga i Waranyi Srilaoonga pokonali Saipę 25-21 w pierwszym secie dzięki doskonałej pracy zespołowej i solidnej obronie.

W drugim secie obie drużyny miały na koncie 15 punktów-15, ale podwójne asy Soodabeha Bagherpoura pomogły Saipie awansować na 19-16Jednak Pleumjit Thinkaow uratowała sytuację Supreme Chonburi, wykonując ataki wślizgowe, aby zawęzić przewagę 18-19 po Najwyższym Chonburi"Główny trener Nataphon Srisamutnak poprosił o przerwę na żądanieSaipa zablokował Najwyższego Chonburi"ataki i rozrywał ich obronę atakami, aby zamknąć się blisko-zacięty set 25-22.

Supreme Chonburi szybko objął prowadzenie 4-1 w trzecim secie zmusił głównego trenera Saipy do zarządzenia przerwy na żądanie, aby poprawić swoje losyMimo to Supreme Chonburi wymyśliło wyjątkową taktykę i formę, aby wygrać-zestaw dwustronny 25-13.

Supreme Chonburi wszedł na boisko w czwartym secie ze zwycięską postawą i objął prowadzenie 8-4 i opuścił stronę irańską szeroką przewagą 16-7 po drugim czasie technicznym-na zewnątrzZmiany wprowadzone przez Saipę"Główny trener Maryam Sadat Hashemi nie mógł dokonać żadnych zmian, ponieważ zdeterminowani tajscy rywale nie poddawali się i zwyciężyli w wygodnym secie 25-13.

"To był dla nas bardzo zacięty mecz i jesteśmy podekscytowaniMusimy dostosować się do gryW pierwszych dwóch setach Saipa kontrolował grę, grając agresywnieOprócz tego, że byli silnie zbudowani, wykorzystywali także przewagę wzrostu przeciwko namZespół irański znacznie rozwinął swoją grę od naszego ostatniego spotkaniaPrzegrywając w drugim secie, nie byliśmy zmartwieni wynikiem, bo mecz się jeszcze nie skończyłStaraliśmy się bardziej skoncentrować na naszej grze i nauczyć się naprawiać błędyŻe"to się liczy do zwycięstwa,Najwyższy"Kapitan drużyny Pleumjit Thinkaow skomentował to po meczu.