AMORNTEP INSTRUMENTALNY W PODNOSZENIU ZWYCIĘSTWA 3:0 NAKHONA RATCHASIMY Z CEB SC I ZABEZPIECZENIA PÓŁFINAŁU

Nakhona Ratchasimy. Tajlandia, 12 października 2021 r. – Potężny leworęczny Amorntep Konhan metodycznie rozdzierał obronę Sri Lanki swoimi wyjątkowymi atakami, podczas gdy Nakhon Ratchasima QminC VC pokonał CEB Sports Club w wygodnych prostych setach 25-21, 25-20, 25- 13 dostaną się we wtorek do półfinału Klubowych Mistrzostw Azji w siatkówce mężczyzn 2021 w hali Terminal 21.

W meczu przeciwko CEB Sports Club Nakhon Ratchasima spisał się znakomicie w obronie i dobrze pracował zespołowo, a swoimi spektakularnymi atakami pokonywał solidne bloki mocnych rywali. Walcząc o zwycięstwo w pierwszych dwóch setach 25-21, 25-20, Nakhon Ratchasima utrzymał świetną formę i wygrał komfortowy trzeci set 25-13.

Podczas meczu Nakhon Ratchasima wykazał się ogromną odwagą i odpornością w defensywie, udowadniając swoją wyższość nad przeciwnikami, odbierając 42 trafienia w ataku przeciwko 39 celom CEB SC, poza tym zdobywając 5 punktów blokowych przeciwko 4 rywalom.

Amorntep Konhan był siłą napędową Nakhona Ratchasimy, zdobywając fantastyczne 22 punkty, w tym 16 ataków, które uzupełniały występ rozgrywającego Saranchita Charoensuka, podczas gdy Hirushan prowadził CEB Sports Club z 16 punktami.

„Po raz pierwszy w historii dotarliśmy do półfinału, ale teraz w tych mistrzostwach naszym celem jest zdobycie medalu” – powiedział Amorntep po meczu.

Z 8 punktami na koncie 3-1 Nakhon Ratchasima zajął drugie miejsce w grupie A, a następnie w czwartek zmierzy się ze zwycięzcami grupy B w półfinale, podczas gdy niepokonany CEB Sports Club zmierzy się z Rebisco Philippines w 9. -10. mecz play-off.

Powyższy tekst był komunikatem prasowym dotyczącym Klubowych Mistrzostw Azji w siatkówce mężczyzn 2021, opublikowanym za pełnym pozwoleniem. Ich przemyślenia i wypowiedzi są całkowicie ich własne.