Chcesz zadbać o swojego zwierzaka z odpowiednim ubezpieczeniem w Tajlandii? Oto świetna opcja!

Tajlandia-

  Czy posiadasz lub planujesz posiadać zwierzaka w Tajlandii?

Wielu zdaje sobie sprawę, ale niewielu zdaje sobie sprawę z możliwych opcji ubezpieczenia i nie chcą utknąć z zaskakującymi rachunkami u weterynarzy lub szpitali, jeśli ich ukochane zwierzęta zachorują lub zachorują.

Jesteśmy regularnie pytani o opcje ubezpieczenia dla zwierząt domowych, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą zapoznać się z ofertą.

Masii Group/Thai Viwat Insurance oferuje niedrogie, kompleksowe opcje ubezpieczenia dla naszych czytelników, dla tych, którzy potrzebują go na ewentualną przyszłą podróż do Tajlandii.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj. Dla naszych czytelników w języku angielskim prosimy o zmianę języka na angielski, prawy górny róg.

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Zastrzeżenie: Masii/Thai Viwat Insurance jest podmiotem odrębnym od TPN National, który nie jest ich właścicielem ani nie prowadzi, i wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące ich planów należy kierować do nich, a nie do mediów TPN. Kliknięcie powyższego linku przeniesie Cię do witryny innej firmy. TPN National pozostaje bezstronny i neutralny w zakresie wszelkich ważnych decyzji dotyczących zakupów i decyzji czytelników i przedstawia ten plan po prostu jako opcję dla naszych czytelników.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/