Hindus mówi, że osoba transpłciowa zabrała jego naszyjnik za 45,000 XNUMX bahtów na Walking Street, piąty incydent ostatnio w Pattaya

Walking Street, Pattaya-

  42-letni Hindus zgłosił się dziś rano do policji w Pattaya, że ​​jego naszyjnik za 45,000 XNUMX bahtów został skradziony na Walking Street przez osobę transpłciową.

Dziś o godzinie 2:00 rano, 13 maja, 42-letni Shivanjaneya Kapuram przybył na posterunek policji w Pattaya przy Soi 9, aby złożyć raport policyjny.

Według pana Kapurama jest turystą i był na imprezie z przyjaciółmi, a oni byli w drodze powrotnej do hotelu. Kiedy u wylotu Walking Street powiedział, że podeszła do niego transseksualna kobieta i zaoferowała mu uścisk. Pan Kapuram powiedział, że grzecznie odrzucił zaloty tej osoby i kontynuował podróż do hotelu.

Jednak pan Kapuram stwierdził, że chwilę po uścisku znalazł swój naszyjnik za 45,000 XNUMX bahtów, który, jak twierdzi, miał na sobie, został zabrany, prawdopodobnie podczas przytulania. Pan Kapuram natychmiast poszedł złożyć raport na policję.

Jest to piąty niedawny incydent, który zaledwie wczoraj, 12 maja, spowodował publiczne oświadczenie szefa policji w Pattaya na temat pochopnych kradzieży. Według komendanta policji przydzielony został specjalny zespół do wyłapywania osób transpłciowych, które rzekomo odpowiadają za kradzieże. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Jako przykład niektórych innych niedawnych incydentów związanych z rzekomą kradzieżą od indyjskich turystów: proszę kliknąć tutaj.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/