Młody kierowca ginie po zderzeniu z ciężarówką w Sri Racha

ZDJĘCIE: Chamnan Jaiuea / Najważniejsze wiadomości

Śri Racza-

28-letni kierowca motocykla został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po tym, jak rozbił swój motocykl na ciężarówce z przyczepą w dzielnicy Sri Racha.

Policja Nong Kham w Sri Racha została powiadomiona o wypadku po wczorajszej północy (22 maja) na Amata City – Nongkae Road w dystrykcie Bueng. Policja i pracownicy służb ratunkowych przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało kierowcy motocykla, który został zidentyfikowany jako Teera Janruechai, lat 28, z tyłu ciężarówki w pobliżu jego uszkodzonego motocykla.

Kierowca ciężarówki, Pannawat Rangsai, lat 47, powiedział policji: „Moja ciężarówka była zepsuta, a laweta odciągała moją ciężarówkę w pobliżu mostu. Kierowca motocykla, Teera, schodził z mostu, zanim wpadł na tył mojej ciężarówki.

Policja w Nong Kham kontynuuje śledztwo w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii i współpracował z The Pattaya News, aby zakończyć trzy lata. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Pattaya, Chonburi i Phuket, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.