Kierowca ciężko ranny po tym, jak lecący złom żelaza uderzył go w głowę podczas jazdy pickupem w Chonburi

FOTO: Wisarn Sangjaroen / Top News

Chonburi –

43-letni kierowca doznał obrażeń po tym, jak kawałek latającego złomu żelaza uderzył go w głowę, rozbijając mu przednią szybę, gdy jechał swoim pickupem w dzielnicy Mueang Chonburi.

Policja Mueang Chonburi została powiadomiona o incydencie wczoraj (24 maja)th) na obwodnicy w dzielnicy Nong Maidang.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć pickupa, w którym przednia szyba została poważnie uszkodzona. Przed furgonetką znaleziono 50-centymetrowy kawałek złomu żelaza.

FOTO: Wisarn Sangjaroen / Top News

Kierowca, Tassana Panon, lat 43, który był nieprzytomny, doznał urazów głowy i mocno krwawił. Został przewieziony do miejscowego szpitala po pilną pomoc medyczną.

Świadek, którego nazwiska nie ujawniono prasie, jechał za ciężarówką, o której mowa, i stwierdził: „Większa ciężarówka przejechała po drodze złom żelaza. Żelazko następnie wzbiło się w powietrze, zanim uderzyło w pickupa i przeleciało przez przednią szybę, raniąc kierowcę”.

Policja sprawdza CCTV, aby dowiedzieć się, kto upuścił żelazko w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii i współpracował z The Pattaya News, aby zakończyć trzy lata. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Pattaya, Chonburi i Phuket, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.