OSMA CR7 Gold pokonuje KBU FC 3:1, zdobywając krajowe trofeum w piłce nożnej kobiet plażowych w Pattaya

Plaża Jomtien, Pattaya —

Drużyna OSMA CR7 Gold pokonała 3:1 KBU FC (Kasem Bundit University FC) w krajowych rozgrywkach piłki nożnej kobiet na plaży Jomtien Beach wczoraj, 3 czerwca.

Generał broni Issara Watcharaprateep, doradca władz sportowych Tajlandii, przewodniczył ogólnokrajowym zawodom piłki nożnej kobiet na plaży Jomtien Beach około godziny 4:3 w piątek 2022 czerwca XNUMX r.

Najważniejszym wydarzeniem był finałowy mecz pomiędzy OSMA CR7 Gold i KBU FC. Natasha Nguan-Sagiam strzeliła pierwszego gola dla KBU już po dwóch minutach gry, zanim Amornmas Thongkerd strzelił wyrównującą bramkę dla OSMA, kończąc pierwszą tercję 1-1.

OSMA znacznie zdobyła więcej piłek w drugiej tercji i zdobyła drugą i trzecią bramkę Ornphon Bungthong, z gracją zdobywając narodowe trofeum w piłce nożnej kobiet plażowych dla OSMA CR7 Gold w meczu z KBU FC 3:1.

OSMA CR 7 Goal zajęła pierwsze miejsce, a za nią uplasowały się KBU FC, Pathum Thani University, Burapha University, Marine i Pratunam BSB.
Prezes OSMA Wankla Kwankaew wygłosiła na zakończenie przemówienie:
„Jestem bardzo wdzięczny każdemu członkowi OSMA za ich niezachwiane zaangażowanie. Myślę, że dzisiejsze osiągnięcie jest wspaniałym początkiem dla wszystkich młodych sportowców, aby utorować sobie drogę do zostania narodowymi piłkarzami plażowymi w Azjatyckich Igrzyskach Plażowych”.
Powtórkę można obejrzeć tutaj: Mistrzostwa Tajlandii w piłce nożnej plażowej kobiet 2022 r

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!