Roboty drogowe na drugiej drodze South Pattaya przy Walking Street zostaną zakończone do 30 września, deklaruje zastępca burmistrza

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Pattaya —

Zastępca burmistrza Manoch Nongyai oświadczył, że trwający projekt odwadniania drugiej drogi South Pattaya łączącej się z Beach Road przy Walking Street zostanie ukończony do 30 września 2022 r. i trwale naprawi problemy z powodziami w pobliskich obszarach.

Wizyta posła odbyła się dziś w porze lunchu, 21 września, aby nakłonić wykonawcę projektu, firmę Ektawee i KS, do przyspieszenia realizacji projektu, który według miejscowych pozostawił tylko 60 metrów przejezdnej drogi dla kierowców.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Zastępca odniósł się również do problemów powodziowych na obszarze, które zostały zaostrzone przez projekt, mówiąc, że roboty drogowe wokół drugiej drogi South Pattaya zostaną zakończone do 30 września 2022 r. i rozwiążą problem powodzi raz na zawsze.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

W międzyczasie zastępca przeprosił okolicznych mieszkańców i turystów za możliwe nocne hałasy, tłumacząc, że robotnicy budowlani muszą obecnie pracować przez całą dobę, aby ukończyć projekt przed najbliższym terminem.

Kiedy wszystko jest jasne, zastępca obiecał, że wykonawca naprawi przydrożne firmy i domy, które zostały zniszczone przez projekt.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.